Pravidelné lekce v IRČÍKOVO TĚLOCVIČNĚ

DENČASDRUH CVIČENÍ
STŘEDA18:40TRX
PÁTEK17:30DNS
18:45BODY STYLING
NEDĚLE17:30DNS
19:00KRUHÁČ

Cena lekce je 170 Kč. Rezervace na tel. 605148960

DNS (dynamická neuromuskulární stabilizace) je koncept cvičení založený prof. PeadDr. Pavlem Kolářem, Ph.D. na základech vývojové kineziologie. Cvičení se zaměřuje především na pohybové stereotypy, jak ty správné, tak ty, které jsme si během života špatně osvojili (špatné držení těla, používání svalů během sportu v pozdějším věku, apod.). Cvičením pracujeme v souladu s naší centrální nervovou soustavou a nesprávné pohybové návyky tím přeprogramujeme v ty správné. Cvičení je zdraví velmi prospěšné a jeho výsledky jsou ohromující. Pravidelným cvičením DNS se můžeme zbavit bolesti zad, kloubů, migrén. Je velmi prospěšné i lidem, kteří jsou po různých operacích či mají jiné potíže s pohybovým aparátem. Při cvičení využíváme pomůcky jako velké míče, válce, tenisáky, thera bandy, činky, over bally apod.

BODY STYLING je lekce zaměřená na procvičení celého těla. Začínáme aerobní rozcvičkou, následuje posilovací blok s vybranou pomůckou či bez, končíme strečinkem. Body Styling je kondičního a silového charakteru. Během lekce se držíme lehce vyšší tepové frekvence.

KRUHÁČ neboli kruhový trénink je v mém podání zdravotně-kondiční trénink, díky kterému můžete zvýšit fyzickou kondici, sílu, vytrvalost nebo flexibilitu. Cviky jsou různorodé a vybrané tak, aby se procvičilo během tréninku celé tělo. Soustava cviků se provádí opakovaně v několika kolech za sebou. Na KRUHÁČI využíváme různé pomůcky. Míra intenzity je na každém cvičenci zvlášť. Kolik do toho dáš je na tobě. Já nehecuji, ale povzbuzuji a chválím:-)

TRX® Suspension training – velmi funkční a intenzivní trénink se závěsným systémem TRX®. Cvičení s TRX® dokáže rychle vybudovat kondičku, zvýšit sílu, zpevnit střed těla, dokáže pomoci ke spalování tuků, pomůže zlepšit držení těla, mobilitu. Díky TRX® budete mít lepší vnímání svého těla v různých pohybech. Naučí vás soustředit se jak na precizní provedení cviků, tak i na dech a koordinaci v jednotlivých pohybech. Cvičení je velmi zábavné a trénink uteče jako voda 🙂