Pravidelné lekce v IRČÍKOVO TĚLOCVIČNĚ

DENČASDRUH CVIČENÍ
PÁTEK17:30DNS
18:45DNS KRUHÁČ
NEDĚLE17:30DNS
19:00POSILOVACÍ KRUHÁČ

Lekce jsou pro 5 osob. Cena lekce je 150 Kč. Rezervace na tel. 605148960

DNS (dynamická neuromuskulární stabilizace) je koncept cvičení založený prof. PeadDr. Pavlem Kolářem, Ph.D. na základech vývojové kineziologie. Cvičení se zaměřuje především na pohybové stereotypy, jak ty správné, tak ty, které jsme si během života špatně osvojili (špatné držení těla, používání svalů během sportu v pozdějším věku, apod.). Cvičením pracujeme v souladu s naší centrální nervovou soustavou a nesprávné pohybové návyky tím přeprogramujeme v ty správné. Cvičení je zdraví velmi prospěšné a jeho výsledky jsou ohromující. Pravidelným cvičením DNS se můžeme zbavit bolesti zad, kloubů, migrén. Je velmi prospěšné i lidem, kteří jsou po různých operacích či mají jiné potíže s pohybovým aparátem.

KRUHÁČ neboli kruhový trénink je v mém podání zdravotně-kondiční trénink, díky kterému můžete zvýšit fyzickou kondici, sílu, vytrvalost nebo flexibilitu. Cviky jsou různorodé a vybrané tak, aby se procvičilo během tréninku celé tělo. Soustava cviků se provádí opakovaně v několika kolech za sebou. Na KRUHÁČI využíváme různé pomůcky. Míra intezity je na každém cvičenci zvlášť. Kolik do toho dáš je na tobě. Já nehecuji, ale povzbuzuji a chválím:-)


LEKCE TRX VE FITNESS STATION RADLICE

Irča Krejčí trenérka - trx, bosu, bodystyling, cvičení dětí, aerobik, osobní trénink

Další skupinovou lekci TRX vedu ve FITNESS STATION RADLICE.

Cvičíme v menším příjemném sále a v teplých dnech využíváme venkovní TRX konstrukci. Prostor má pěkné zázemí šaten a recepci s barem. 

DEN19:30
STŘEDATRX

TRX je komplexní posilovací cvičení vhodné pro každého na celkové zpevnění těla a zlepšení koordinace. Cvičí se na závěsném posilovacím systému, při kterém používáte vlastní tělesnou hmotnost a gravitaci. V letních měsících cvičíme venku.

CENA LEKCE TRX 155,- Kč